13 kwietnia (piątek): ZAPROSZENIE na Dzień Skupienia i uroczystość poświęcenia odnowionych stacji Drogi Krzyżowej

Z wielką radością zapraszamy na Uroczystą Mszę świętą pod przewodnictwem

J. E. Ks. dra Andrzeja Jeża, Ordynariusza naszej diecezji

w dniu 13 kwietnia 2018 r. o godz. 17.00, w Tygodniu Miłosierdzia, w drugi piątek miesiąca, po której odbędzie się poświęcenie odnowionych Stacji Drogi Krzyżowej, Kaplicy Ogrojca i Figury Pana Jezusa Zmartwychwstałego. Uroczystość uwieńczy comiesięczny parafialny dzień skupienia i modlitw do Chrystusa Ukrzyżowanego.

Na tę wyjątkowo uroczystą chwilę w naszej krzyskiej parafii zapraszamy wszystkich parafian i parafianki, Rodziny, wszystkie grupy parafialne i modlitewne: Róże Matek i Ojców, Rodzinę Błogosławionego Edmunda Bojanowskiego, Franciszkański Zakon Świeckich, Caritas, Młodzież, dzieci, Wszystkich uczestników zajęć w Domu Katechetycznym i tych, kto tylko może.

Niech to ważne wydarzenie i nasza obecność w nim będzie naszym darem dla Jezusa Umęczonego, przybitego do Krzyża ale Zmartwychwstałego, okazującego nam swoje Miłosierdzie.

Ks. Proboszcz Zdzisław Puścizna

Księża wikariusze Ks. Mieczysław i Ks. Tomasz

PROGRAM DNIA SKUPIENIA I MODLITW DO CHRYSTUSA UKRZYŻOWANEGO ORAZ CAŁODZIENNA ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

PIĄTEK 13 KWIETNIA 2018

6.30 – Godzinki o Niepokalanym Poczęciu

7.00 - MSZA ŚWIĘTA a po Niej Adoracja Najświętszego Sakramentu którą

rozpoczyna Franciszkański Zakon Świeckich

9.00 - Adorują mieszkańcy ul. Krzyskiej i poprzecznych

10.00 - „ „ ul. Nowodąbrowskiej i poprzecznych

11.00 - Adorują Róże Matek p. p Elżbiety Sasak i Krystyny Podstawskiej

12.00 - „ „ „ „ Władysławy Jarmuła i Haliny Ćwik

13.00 - „ „ „ „ Pająk Irena ………..

14.00 - „ „ „ „ Stanisławy Pałusz i Krystyny Szatko

15.00 - „ „ „ „ Leokadii Szydłowskiej i Stefanii Łakoma

16.00 - „ „ Ojców p. p Zdzisława Cieśli i Stanisława Golca

16.30 - Podziękowania i Prośby do Chrystusa Ukrzyżowanego

17.00 - Uroczysta MSZA ŚWIĘTA pod przewodnictwem Ks. Biskupa Ordynariusza Andrzeja Jeża po Niej poświecenie odnowionych kapliczek Drogi Krzyżowej, kaplicy Ogrojca i figury Pana Jezusa Zmartwychwstałego.

Zapraszamy wszystkich czcicieli Chrystusa Ukrzyżowanego do wzięcia udziału w tym Dniu Skupienia i Modlitw do Chrystusa Ukrzyżowanego oraz do Adoracji

Najświętszego Sakramentu w ciągu dnia.

Szczególnie zapraszamy na wieczorną Mszę świętą o godz. 17.00 i Poświęcenie odnowionych stacji Drogi Krzyżowej kaplicy Ogrojca i figury Pana Jezusa Zmartwychwstałego.