DZIEŃ SKUPIENIA I MODLITW DO CHRYSTUSA UKRZYŻOWANEGO I CAŁODZIENNA ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU PIĄTEK 13 STYCZNIA 2017 r.

  6.30 - Godzinki o Męce Pańskiej 7.00 - Msza św. a po Niej wystawienie Najświętszego Sakramentu Następnie Adoracja Najświętszego Sakramentu, którą rozpoczyna Franciszkański zakon Świeckich i Parafialny Oddział Caritas 9.00 - Adorują pp. Emeryci i Renciści z ul. Krzyskiej i poprzecznych 10.00 - Adorują pp. Emeryci z ul. Nowodąbrowskiej i poprzecznych 11.00 - „ Róże Matek pp. Alfredy i Bogacz i Otylii Kaziród 12.00 - „ „ „ „ Janiny Jarmuła i Ireny Pająk 13.00 - „ „ „ „ Marii Słowik i Alozy Nytko 14.00 - „ „ „ „ Stanisławy Pałusz i Krystyny Szatko 15.00 - „ „ „ „ Leokadii Szydłowskiej i Stefani Łakoma 16.00 - „ Róże Ojców pp. Mariana Krzyżaka i Adama Liszki 16.45 - Podziękowania i Prośby do Chrystusa Ukrzyżowanego 17 .00 – MSZA ŚWIĘTA - Po niej ucałowaniem Relikwii Krzyża Świętego Zapraszamy wszystkich parafian do licznego udziału w Dniu Skupienia i Modlitw do Chrystusa Ukrzyżowanego oraz Adoracji Najświętszego Sakramentu w ciągu dnia a szczególnie wieczorem. MODLIMY SIĘ WSPÓLNIE O POWOŁANIA KAPŁAŃSKIE I ZAKONNNE