DZIEŃ SKUPIENIA I MODLITW DO CHRYSTUSA UKRZYŻOWANEGO ORAZ CAŁODZIENNA ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU PIĄTEK 10 SIERPNIA 2018

6.30 – Godzinki o Niepokalanym Poczęciu 7.00 - MSZA ŚWIĘTA a po Niej Adoracja Najświętszego Sakramentu którą rozpoczyna Franciszkański Zakon Świeckich 9.00 - Adorują mieszkańcy ul. Krzyskiej i poprzecznych 10.00 - „ „ ul. Nowodąbrowskiej i poprzecznych 11.00 - Adorują Róże Matek p. p Janiny Sasak i Krystyny Podstawskiej 12.00 - „ „ „ „ Heleny Ptasznik i Janiny Kiełbasa 13.00 - „ „ „ „ Danuty Gasiciel i Janina Krzyżak 14.00 - „ „ „ „ Marii Słowik i Teresy Kordela 15.00 - „ „ „ „ Lucyny Furga i Grażyny Wójcik 16.00 - „ „ Ojców p. p. Zdzisława Cieśli i Stanisława Golca 17.00 „ „ „ „ Mariana Krzyżaka i Czesława Kobierskiego 17.50- Podziękowania i Prośby do Chrystusa Ukrzyżowanego oraz Koronka do Miłosierdzia Bożego 18.00 - MSZA ŚW. i ucałowanie Relikwii Krzyża Świętego

Zapraszamy wszystkich czcicieli Chrystusa Ukrzyżowanego do wzięcia udziału w tym Dniu Skupienia i Modlitw do Chrystusa Ukrzyżowanego oraz do Adoracji

Najświętszego Sakramentu w ciągu dnia.

CHRYSTUS UKRZYŻOWANY CZEKA

MODLIMY SIĘ WSPÓLNIE O POWOŁANIA KAPŁAŃSKIE I ZAKONNE