DZIEŃ SKUPIENIA I MODLITW DO CHRYSTUSA UKRZYŻOWANEGO ORAZ CAŁODZIENNA ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU PIĄTEK 12 MAJA 2017 ROK

6.30 – Godzinki o Niepokalanym Poczęciu 7.00 - MSZA ŚWIĘTA a po Niej Adoracja Najświętszego Sakramentu którą rozpoczyna Franciszkański Zakon Świeckich 9.00 - Adorują mieszkańcy ul. Krzyskiej i poprzecznych 10.00 - „ „ ul. Nowodąbrowskiej i poprzecznych 11.00 - Adorują Róże Matek p. p Janiny Sasak i Krystyny Podstawskiej 12.00 - „ „ „ „ Władysławy Jarmuła i Haliny Ćwik 13.00 - „ „ „ „ Pająk Irena i Alojzy Nytko 14.00 - „ „ „ „ Stanisławy Pałusz i Krystyny Szatko 15.00 - „ „ „ „ Leokadii Szydłowskiej i Stefanii Łakoma 16.00 - „ „ Ojców p. p Zdzisława Cieśli i Stanisława Golca 17.00 - „ „ „ Mariana Krzyżaka i Czesława Kobierskiego 18.00 - Nabożeństwo majowe i Podziękowania i Prośby do Chrystusa Ukrzyżowanego MSZA ŚWIĘTA i ucałowanie Relikwii Krzyża Świętego. Zapraszamy wszystkich czcicieli Chrystusa Ukrzyżowanego do wzięcia udziału w tym Dniu Skupienia i Modlitw do Chrystusa Ukrzyżowanego oraz do Adoracji Najświętszego Sakramentu w ciągu dnia.

CHRYSTUS UKRZYŻOWANY CZEKA NA WSZYSTKICH

MODLIMY SIĘ WSPÓLNIE O POWOŁANIA KAPŁAŃSKIE I ZAKONNE