INFORMACJE DOTYCZĄCE MSZY ŚW. I NABOŻEŃSTW W NASZYM KOŚCIELE, (15.03.2020).

Zwracamy się z prośbą o przekazanie w domach, w rodzinie i sąsiedztwie następującej wiadomości:

W związku z sytuacją związaną z epidemią koronawirusa i dekretem Ks. Bpa Andrzeja Jeża, z dnia 14 marca 2020 r., prosimy by w niedziele, ale także dni powszednie, pozostać w domu i korzystać z telewizyjnych, radiowych i internetowych transmisji Mszy Świętych i nabożeństw (Gorzkich Żali, Dróg Krzyżowych – udział w tych nabożeństwach dla wiernych jest zawieszony, zachęcamy do indywidualnego i rodzinnego ich odprawiania.).

W naszym kościele będą mogły uczestniczyć we Mszach Świętych (niedzielnych, obrzędowych, w dni powszednie) osoby zamawiające intencje mszalne i nikt więcej, a w wypadku pogrzebu najbliższa rodzina.

Prosimy, aby pozostać w domu i starać się zachować charakter Dnia Pańskiego poprzez wspólną rodzinną modlitwę i łączność duchową z kościołem parafialnym dzięki transmisjom internetowym z naszego kościoła:

http://www.parafia.intarnet.pl,

link na komputer: http://www.tarnowkrzyz.pl/page1.html,

link na smartfony i tablety: http://tarnowkrzyz.pl/mobile/page1.html.

Codziennie o godz. 20:30, my Kapłani wraz z Siostrami Służebniczkami, będziemy obejmować modlitwą różańcową naszą wspólnotę parafialną, wasze intencje oraz intencje związane z epidemią koronawirusa.