INFORMACJE DUSZPASTERSKIE 14. NIEDZIELA ZWYKŁA (5.07.2020)

• Dziś 14 niedziela zwykła. Po mszy o 7.00 zmiana tajemnic różańcowych.

• W piątek będziemy przeżywać całodzienną Adorację Najświętszego Sakramentu - Dzień Skupienia i Modlitwy do Chrystusa Ukrzyżowanego. Po Mszy Św. wieczornej Droga Krzyżowa.

• W sobotę o godz. 18:00, Msza Św. na cmentarzu poprzedzona modlitwą różańcową za zmarłych.

• Przypominamy, że Kancelaria parafialna w czasie wakacji czynna jest tylko po Mszy Św. wieczornej.

• Tarnowski Wolontariat Misyjny prowadzi akcję – nakrętka na misyjne studnie. Przy wyjściu z kościoła, możemy do pudełka składać nakrętki z butelek plastikowych.

• Dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę, za wpłaty na konto, a także za dzisiejsze ofiary przeznaczone na cele inwestycyjne naszej parafii. Bóg zapłać. Prosimy członków Rady Parafialnej o ich przeliczenie po mszy św.

• Dziękujemy wszystkim zaangażowanym za prace na kalwarii prowadzone w minionym tygodniu.

• W kościele nie ma limitu uczestników we Mszach Św. i nabożeństwach, pamiętajmy jednak o zakładaniu maseczek i zachowywaniu odpowiednich odległości.

• Obchodzącym imieniny, urodziny, rocznice ślubu życzymy wszelkiego błogosławieństwa i opieki świętych patronów. A przybyłym do naszej parafii spokojnego urlopu. Wszystkim na czas wakacji i urlopów życzymy - Szczęść Boże.

• W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności Ś.P.Mieczysław Sak – lat 97. Rodzinie składamy wyrazy współczucia, a Jego duszę polecajmy miłosierdziu Bożemu.

W tym tygodniu patronują nam:

• W poniedziałek 6 VII – Bł. Maria Teresa Ledóchowska.

• W środę 8 VII – św. Jan z Dukli.

• W sobotę 11 VII – św. Benedykt.