INFORMACJE DUSZPASTERSKIE, 25. NIEDZIELA ZWYKŁA (22.09.2019)

 • Dziękujemy wszystkim za udział w Uroczystości Odpustowej oraz wszystkim zaangażowanym w jej przygotowanie: Ks. Tomaszowi i Ks. Mieczysławowi, Siostrom Służebniczkom, DSM, P. Organiście i Scholii, ministrantom, lektorom, nadzwyczajnym szafarzom, dzieciom sypiącym kwiaty i dzwoniącym, dziękujemy wszystkim niosącym feretrony, sztandary, baldachim i wszystkim grupom parafialnym. Bóg zapłać.

 • Dziękujemy członkom Rady Parafialnej, Rady Osiedla, Szkole Podstawowej, Przedszkolom, Klubowi „Iskra”, Stowarzyszeniu „Przystań JPII”, wszystkim grupom i osobom za organizację Pikniku Rodzinnego, dzieciom i młodzieży za występy, dziękujemy za ciasto i wszystkie potrawy przygotowane z tej okazji. Bóg zapłać.

 • Dziękujemy Seniorom za udział w spotkaniu, a także wszystkim za jego przygotowanie.

 • Spotkanie chłopców (od klasy VII), którzy chcą pełnić przy ołtarzu posługę lektora w naszej parafii, odbędzie się w poniedziałek 23 września o godz. 16.30 w Domu Katechetycznym.

 • Bardzo serdecznie zapraszamy na spotkanie Grupę Synodalną w środę po Mszy Św. wieczornej.

 • Spotkanie rodziców uczniów klas VIII, którzy będą się w tym roku przygotowywać do Sakramentu Bierzmowania odbędzie się we czwartek 26 września o godz. 18.30 w kościele.

 • Przypominamy, że do końca września trwają w zakrystii zapisy młodzieży chcącej przygotowywać się do Sakramentu Bierzmowania.

 • W najbliższy piątek wyjazd do Lwowa - o godz. 5:30 Msza Św. dla uczestników wyjazdu.

 • W najbliższą sobotę 28 września z Lisiej Góry organizowana jest jednodniowa pielgrzymka do Warszawy. W planie jest min. Świątynia Opatrzności Bożej oraz kościół św. Stanisława Kostki i grób bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Wyjazd o godz. 4.00 z parkingu koło kościoła w Lisiej Górze. Powrót około północy. Koszt 70 zł. Zapisy,tel. 506134892.

 • Wydział Duszpasterstwa Trzeźwości i Osób Uzależnionych w Tarnowie zaprasza do wzięcia udziału w Diecezjalnej Pielgrzymce w intencji trzeźwości i osób uzależnionych do Szczepanowa, w niedzielę 29 września 2019 roku. Pielgrzymce będzie przewodniczył Ksiądz Arcybiskup Henryk Nowacki.

 • W zakrystii są do nabycia kalendarze dla Miasta i Wsi, tzw. Kalendarze Rolnicze, a także kalendarze ścienne.

 • Dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę i za dzisiejsze ofiary. Bóg zapłać.

 • Wszystkich solenizantów i jubilatów zapewniamy o modlitewnej pamięci i składamy najlepsze życzenia.

 • Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia - Szczęść Boże.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:
 • 23 IX – św. Pio z Pietrelciny (1887-1968), prezbiter, kapucyn, stygmatyk, obdarzony zdolnością czytania w ludzkich sercach i bilokacją,
 • 27 IX – św. Wincenty à Paulo (1581-1660), francuski kapłan, opiekun ubogich i założyciel Zgromadzenia Księży Misjonarzy,

 • 28 IX – św. Wacław (ok. 907-929), książę czeski, propagator chrześcijaństwa, męczennik.