Komunikat Rady Osiedla

Rada Osiedla informuje, że od 1 września nastąpi zmiana tras oraz rozkładu jazdy linii nr 5 i 6. Nowe przebiegi tras tych linii przewidują przejazd autobusów ulicą Wiśniową. Trasy obydwu linii zostały ustalone jako trasy typu pętla, bez wydzielania przystanku końcowego. Przystankiem początkowym i zarazem końcowym dla linii nr 5 i 6 będzie przystanek Szkotnik – Plac, dodatkowo dla linii nr 6 w wybranych kursach przystankiem początkowym i końcowym będzie przystanek Do Huty – Parking. Na ulicy Wiśniowej autobusy będą zatrzymywały się na 4 dodatkowych nowych przystankach. Autobusy linii nr 6 nie będą dojeżdżać do przystanku Pawęzów – Wiadukt A4. Bilety okresowe wykupione na linię nr 5 zachowują ważność na trasie linii nr 6 na jej podstawowym wariancie do ulicy Szkotnik. Analogicznie bilety okresowe zakupione na linię nr 6 zachowują ważność na trasie linii nr 5 na jej podstawowym wariancie w obrębie miasta Tarnowa. Kursy linii 206 pozostają bez zmian. Prosimy o zapoznanie się z nowym rozkładem jazdy, dostępnym na stronie internetowej Zarządu Dróg i Komunikacji. http://komunikacja.tarnow.pl/aktualnosci/zmiana-tras-i-rozkladow-jazdy-linii-nr-5-i-6-od-dnia-1-wrzesnia-2018-r/466