PILNE OGŁOSZENIA DODATKOWE

Informacje dla gimnazjalistów, lektorów, ministrantów, grup DSM i członków Chóru oraz wszystkich młodych parafian.
1. Zapisy młodzieży pierwszych klas gimnazjalnych i tych, którzy tego nie uczynili w ubiegłym roku, z naszej parafii, rozpoczynającej przygotowanie do sakramentu bierzmowania, przyjmowane będą w zakrystii od dziś do 20 września br. Przypominamy, że decyzją Ks. Bpa Ordynariusza, takie przygotowanie odbywa się w parafii zamieszkania kandydatów, bez względu na Gimnazjum, do którego uczęszczają.
2. Po wakacyjnej przerwie rozpoczną się cotygodniowe spotkania formacyjne:
  • dla Lektorów w soboty o godz.: 9.00
  • dla Ministrantów w piątki po wieczornej Mszy świętej
  • dla DSM grupa starsza sobota godz.9.45 kl. VI i Gimnazjum
  • dla Chórku sobota godz. 10.30
  • dla DSM grupa młodsza sobota godz. 11.30 kl. III, IV, V
  • dla kandydatów do bierzmowania z kl. I i II Gimnazjum we środy przed I Piątkiem
  • dla kandydatów do bierzmowania z kl. III we czwartki przed I Piątkiem
3. Zapraszamy też młodzież naszej parafii do włączenia się w działalność Grupy Młodzieżowej. Spotkania w każdy piątek po wieczornej Mszy św. w Domu Katechetycznym.