INFORMACJE DUSZPASTERSKIE 15. NIEDZIELA ZWYKŁA (12.07.2020)

• Dziś 15 niedziela zwykła.
  • Przypominamy, że Kancelaria parafialna w czasie wakacji czynna jest tylko po Mszy Św. wieczornej.
  • Tarnowski Wolontariat Misyjny prowadzi akcję – nakrętka na misyjne studnie. Przy wyjściu z kościoła, możemy do pudełka składać nakrętki z butelek plastikowych.
  • Dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na cele inwestycyjne naszej parafii, za wpłaty na konto, a także za dzisiejsze ofiary. Bóg zapłać. W przyszłą niedzielę naszymi ofiarami chciejmy wesprzeć naszego, ciężko chorego parafianina Maksymiliana. Składka będzie przeznaczona na jego leczenie.
  • W kościele nie ma limitu uczestników we Mszach Św. i nabożeństwach, pamiętajmy jednak o zakładaniu maseczek i zachowywaniu odpowiednich odległości.
  • Obchodzącym imieniny, urodziny, rocznice ślubu życzymy wszelkiego błogosławieństwa i opieki świętych patronów. A przybyłym do naszej parafii spokojnego urlopu. Wszystkim na czas wakacji i urlopów życzymy - Szczęść Boże.
    W tym tygodniu patronują nam:
  • W poniedziałek 13 VII – Św. Andrzej Świerad i Benedykt, pustelnicy - patroni naszej diecezji
  • W środę 15 VII – św. Bonawentura, biskup i doktor Kościoła
  • W czwartek 16 VII – Najświętsza Maryja Panna z Góry Karmel