Cmentarz

Komunikaty + RegulaminDokumentyPlan cmentarzaFotogaleria

• ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA z INTERAKTYWNEGO PLANU CMENTARZA i ZGROMADZONYCH TAM INFORMACJI O ISTNIEJĄCYCH GROBACH, MOGIŁACH ORAZ MIEJSCACH NA POCHÓWEK

Wszystkie czynności związane z pogrzebami oraz  pracami na cmentarzu muszą być

wcześniej zgłaszane i uzgadniane z Zarządcą Cmentarza – tel. 504 944 156

e-mail:  cmentarz.krzyz@gmail.com

adres korespondencyjny:

Zarząd Cmentarza

przy Parafii Św. Krzyża i M.B.N.P.
ul. Krzyska 112
33-103 Tarnów

Dane do przelewu bankowego:

Parafia Rzymsko-Katolicka

Św. Krzyża i M. B. N. P.

Krzyska 112       33-103 Tarnów

ING Bank Śląski S.A.

Tytuł:

Partycypacja w kosztach utrzymania cmentarza

Karta grobu nr: ………...   Opłata na okres 20 lat (Kwota według cennika - w gablocie na cmentarzu)

Zarząd Cmentarza prosi o poszanowanie pracy Zarządcy Cmentarza , gdyż realizuje on postanowienia Rady Parafialnej zawarte w regulaminie i przepisach o cmentarzach w Polsce. Dane o zmarłych zawarte na stronie internetowej zostały zaktualizowane od początku istnienia parafii to też prosimy o zweryfikowanie ze swoimi danymi. Mając w  perspektywie robienia porządków  na cmentarzu przed Uroczystością  Wszystkich Świętych wskazane jest , aby dekoracja była przed albo na grobie , a  za grobem nic nie pozostawiać. Najwłaściwszą formą pamięci o naszych bliskich Zmarłych jest modlitwa , Msza  Święta i symboliczna świeczka .