INFORMACJE DUSZPASTERSKIE 6. NIEDZIELA ZWYKŁA (13.02.2022)

  • Dziś szósta niedziela zwykła w ciągu roku liturgicznego. Każda Msza Święta jest uwielbieniem Boga i uświęceniem człowieka. Niech usłyszane słowo Boże i udział w świętych obrzędach będą dla nas pomocą w chrześcijańskim przeżywaniu naszej codzienności.

  • W środę będziemy przeżywali 14 rocznicę święceń Biskupich Ks. Wiesława Lechowicza, pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.

  • Bardzo dziękujemy za udział i wspólną modlitwę w czasie piątkowego Dnia Skupienia, całodziennej Adoracji i Modlitwy do Chrystusa Ukrzyżowanego.

  • Zapraszamy na wakacyjny, rodzinny wypoczynek w ośrodku Caritas-u w Myczkowcach nad Soliną, od 4 do 11 lipca. Zapisy do 15 lutego w zakrystii.

  • Dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na cele inwestycyjne, ofiary w kopertach, wpłaty na konto a także za dzisiejsze ofiary. Bóg zapłać.

  • W wyniku sytuacji pandemicznej w kościele może znajdować się 30% ogólnego obłożenia, limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych. Przypominamy o zakładaniu maseczek i zachowywaniu środków ostrożności.

  • Obchodzącym imieniny, urodziny, rocznice ślubu życzymy wszelkiego błogosławieństwa i opieki świętych patronów. Życzymy miłej i błogosławionej niedzieli a także rozpoczynającego się tygodnia. Szczęść Boże.

  • W minionym tygodniu z naszej rodziny parafialnej, Pan Bóg powołał do wieczności: Ś.P. + Zdzisławę WITEK, lat. 81, pogrzeb będzie 16.02 (w środę) o godz. 13.00. Rodzinie składamy wyrazy współczucia i solidarności, a Jej duszę polecajmy Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu, a nasz Panie…

W tym tygodniu patronują nam:

Czwartek, 14 lutego – Św. Cyryl (826-869), mnich i Św. Metody (815/820-885) biskup, apostołowie Słowian, współpatroni Europy.