INFORMACJE DUSZPASTERSKIE 6. NIEDZIELA ZWYKŁA (16.02.2020)

  • Zapraszamy do udziału w nabożeństwie czterdziestogodzinnym. Porządek Adoracji: od godz. 14.30 dzieci, 15.00 niewiasty, 16.00 mężczyźni a od 17.00 młodzież szkolna i pracująca. Wieczorna Msza Św. o godz. 18.00. Postarajmy tak zaplanować nasz czas aby wziąć udział w nabożeństwie.

  • We czwartek 20 lutego spotkanie formacyjne wspólnoty Franciszkańskiego Zakonu Świeckich. Rozpoczęcie mszą św. o godz. 18.00.

  • W przyszłą niedzielę Grupy dziecięce naszej parafii będą rozprowadzać po mszach świętych ciasta, z których dochód będzie przeznaczony na ich wakacyjny wyjazd.

  • Dziękujemy za złożone ofiary w ubiegłą niedzielę oraz wpłaty na konto, a także za dzisiejsze ofiary przeznaczone na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.

  • Zapraszamy do udziału w wycieczce do Warszawy w terminie 18-19 kwietnia. Więcej informacji na naszej stronie parafialnej. Możliwość zapisu w zakrystii oraz poprzez stronę internetową parafii.

  • W dniu 29 marca, odbędą się wybory do Rad Osiedli. Warunkiem wyboru rady jest odpowiednia liczba kandydatów i frekwencja wyborcza. Do 27 lutego, można zgłaszać kandydatów na członków rad osiedli. Szczegóły znajdują się na stronie www.tarnow.pl

  • Wszystkim, którzy obchodzą imieniny i urodziny, życzymy wszelkiego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

  • Wszystkim na cały tydzień życzymy - Szczęść Boże.

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności Ś.P. +Jan Szatko, lat 92. Rodzinie składamy wyrazy współczucia, a jego dusze polecajmy Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu, a nasz Panie…