INFORMACJE DUSZPASTERSKIE, 7. NIEDZIELA ZWYKŁA, (23.02.2020).

 • Wzorem poprzednich niedziel zapraszamy do udziału w nabożeństwie czterdziestogodzinnym. Porządek Adoracji: od godz. 14.30 dzieci, 15.00 niewiasty, 16.00 mężczyźni a od 17.00 młodzież szkolna i pracująca. Postarajmy tak zaplanować nasz czas aby wziąć udział w nabożeństwie.

 • Grupy dziecięce naszej parafii rozprowadzają dziś po mszach świętych ciasta, z których dochód będzie przeznaczony na ich wakacyjny wyjazd.

 • W najbliższy wtorek spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców na mszy św. o godz. 18.00.

 • W tym tygodniu przypada Środa Popielcowa. Otwiera ona czas Wielkiego Postu. Msze Święte z obrzędem posypania głów popiołem o godz.: 6.30, 9.00, 16.00 i 18.00. Przypominamy, że tego dnia obowiązuje post ścisły i abstynencja od pokarmów mięsnych.

 • Zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej, które w naszym kościele będziemy odprawiali w piątki o godz. 17.30 i 19.30 oraz w Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym, odprawianych w każdą niedzielę o godz. 17.00, Msza Św. wieczorna bezpośrednio po Gorzkich Żalach.

 • We czwartek po wieczornej mszy św. do Domu Katechetycznego zapraszamy rodziców na kolejne z cyklu spotkań ze specjalistami z Poradni ARKA. Gościem będzie Pani psycholog Agnieszka Szymańska, a tematem spotkania „Młodzi w Sieci. Jak oswoić cyfrową rzeczywistość?”.

 • W piątek o godz. 19.30 Drogą Krzyżową ulicami naszej dzielnicy rozpoczniemy parafialne rekolekcje wielkopostne, które wygłosi Ks. Mariusz Żaba – dyrektor Rekolekcyjnego Domu Pielgrzyma OPOKA w Starym Sączu. Prosimy wszystkich parafian o zapoznanie się z planem rekolekcji, który umieszczony jest w biuletynie, na stronie internetowej parafii, na parafialnym facebooku oraz w gablocie ogłoszeń.

 • Dziękujemy za złożone ofiary w ubiegłą niedzielę oraz wpłaty na konto, a także za dzisiejsze ofiary.

 • W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po mszy o godz. 7.00. Składka będzie przeznaczona na cele inwestycyjne naszej parafii.

 • W Środę Popielcową o godz. 22.00 w kościółku akademickim zaczynają się Nocne Rekolekcje Wiekopostne dla Mężczyzn. Szczegóły na plakacie.

 • Wszystkim, którzy obchodzą imieniny i urodziny, życzymy wszelkiego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

 • Wszystkim na cały tydzień życzymy - Szczęść Boże.

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności Ś.P. +Janina Ptasznik-Gniadek, lat 89. Rodzinie składamy wyrazy współczucia, a jej dusze polecajmy Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu, a nasz Panie…