XVI NIEDZIELA ZWYKŁA 21 LIPCA 2019 ROK

1. Dziś gościmy duet SANCTUS z Ukrainy, który ubogaca liturgię. Po mszy św. będzie można wesprzeć ofiarą do puszki leczenie chorego syna artysty.

2. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. W przyszłą niedzielę z racji przypadającego w tym tygodniu wspomnienia Św. Krzysztofa – Patrona kierowców – będzie poświęcenie pojazdów mechanicznych i ich użytkowników. Zebrane przy tej okazji ofiary będą przekazane do MIVA POLSKA, która przeznacza te środki na zakup środków transportu dla misjonarzy.

4. 17 sierpnia tradycyjnie rusza z naszej diecezji 37 piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy prowadzone są w kancelarii Parafii Katedralnej. Koszt uczestnictwa to 100 zł. od osoby. Każda następna osoba z domu płaci 70 zł, a każde dziecko z rodziny do klasy VIII – 20 zł.

5. Dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę, i za dzisiejsze ofiary na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.

6. Przypominamy, że w czasie wakacji, kancelaria parafialna, czynna od poniedziałku do piątku po Mszy św. wieczornej.

7.Wszystkim parafianom i gościom wypoczywającym w naszej parafii życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.