DZIEŃ SKUPIENIA I MODLITW DO CHRYSTUSA UKRZYŻOWANEGO I CAŁODZIENNA ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU – PIĄTEK 10 LISTOPADA 2017 r.

6.30 - Godzinki o Męce Pańskiej 7.00 - Msza św. a po Niej wystawienie Najświętszego Sakramentu Następnie Adoracja Najświętszego Sakramentu, którą rozpoczyna Franciszkański zakon Świeckich i Parafialny Oddział Caritas 9.00 - Adorują Róże Rodziców modlących się za dzieci 10.00 - Adorują pp. Emeryci i Renciści z ul. Krzyskiej i poprzecznych 11.00 - Adorują pp. Emeryci z ul. Nowodąbrowskiej i poprzecznych 12.00 - „ Róże Matek pp. Alfredy i Bogacz i Otylii Kaziród 13.00 - „ „ „ „ Janiny Jarmuła i Ireny Pająk 14.00 - „ „ „ „ Stanisławy Pałusz i Krystyny Szatko 15.00 - „ „ „ „ Leokadii Szydłowskiej i Stefani Łakoma 16.00 - „ Róże Ojców pp. Mariana Krzyżaka i Adama Liszki 16.45 - Podziękowania i Prośby do Chrystusa Ukrzyżowanego zakończenie Adoracji Koronka do Miłosierdzia Bożego 17.00 – MSZA ŚWIĘTA ucałowanie Relikwii Krzyża Świętego MODLIMY SIĘ WSPÓLNIE O POWOŁANIA KAPŁAŃSKIE I ZAKONNNE Zapraszamy wszystkich parafian do licznego udziału w Dniu Skupienia i Modlitw do Chrystusa Ukrzyżowanego oraz Adoracji Najświętszego Sakramentu w ciągu dnia a szczególnie wieczorem. Będziemy modlić się również za zmarłych..