Inauguracja obchodów 60. rocznicy Dzielnicy Krzyż (fotorelacja)

W piątkowy wieczór 14 czerwca w obiektach Klubu Sportowego ISKRA zainaugurowano obchody 60. rocznicy przyłączenia Krzyża do Tarnowa.  Obecni byli przedstawiciele samorządu tarnowskiego z zastępcą prezydenta miasta i przewodniczącym Rady Miejskiej a także organizatorzy imprezy - reprezentanci  Rady Osiedla Nr 11, KS ISKRA, Szkoły Podstawowej Nr 14, Biblioteki Publicznej Filia nr 9, Parafii pw. Św. Krzyża i MBNP, Stowarzyszenia "Przystań JP II",  Przedszkola Nr 15 oraz wielu innych działających na terenie naszej dzielnicy organizacji społecznych i aktywistów. Inaugurację uświetniły recitale naszej krajanki Gabrieli Nawój z zespołem oraz zespołu Koltersi Cezarego Makiewicza. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.  
Przypominamy, że już za kilka dni, w odpustową niedzielę, 23 czerwca świąteczne obchody będą kontynuowane. W programie m.in. Msza święta o godzinie 12:00 i Piknik Rodzinny od godziny 17:00, który zakończy koncert zespołu GANG MARCELA oraz pokaz sztucznych ogni.   fot. Piotr Dziża