INFORMACJE DUSZPASTERSKIE, 20. NIEDZIELA ZWYKŁA (18.08.2019).

1. W dniu dzisiejszy Uroczystość Odpustowa w Pawęzowie.

2. W najbliższy czwartek, 22. sierpnia spotkanie formacyjne FZŚ w domu katechetycznym, rozpoczęcie Mszą Św. o godz. 18:00. Po spotkaniu formacyjnym zebranie Rady Zakonu.

1. Program wydarzeń na najbliższe dni i tygodnie:

W najbliższą sobotę (24.08.) zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy przy generalnym sprzątaniu naszego kościoła o godz. 8:30.

W piątek 30. sierpnia Wieczorna Adoracja – Uwielbienie.

W dniach od 6-8 września zapraszamy na rekolekcje ewangelizacyjne, Kurs - „Nowe życie”, w naszym domu katechetycznym, zapisy i szczegółowe informacje w zakrystii.

W tygodniu od 9-14. września przygotowanie do Uroczystości Odpustowej - każdego dnia Msza Św. i Droga Krzyżowa

Czwartek, 12. września wyjazd do Sanktuarium św. Rity w Nowym Sączu.

Piątek, 13. września dzień skupienia – całodzienna Adoracja i Droga Krzyżowa – „Ślad losu”.

Sobota, 14. września, Msza Św. o godz. 18.00 a po niej Droga Krzyżowa ul. Krzyską do Krzyża przy cmentarzu, włączymy się w ogólnopolską akcję modlitewną „Polska pod Krzyżem”.

Niedziela 15. września, Uroczystość Odpustowa w naszej parafii. Uroczysta Suma o godz. 12:00 a od godz. 16:00 Piknik Rodzinny na parkingu przy Domu Katechetycznym.

Wszystkich, którzy pragną włączyć się w przygotowanie tych różnych wydarzeń prosimy o kontakt.

1. Ks. Proboszcz bardzo serdecznie zaprasza w dniu dzisiejszym, na wspólne spotkanie imieninowe przy kawie i ciastku w domu katechetycznym o godz. 16:00.

2. Dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę i w święto Wniebowzięcia NMP. Dziękujemy za wpłaty na konto a także za dzisiejsze ofiary. Bóg zapłać.

3. Solenizantów i jubilatów tygodnia polecamy orędownictwu Matki Bożej a dpoczywającym na wakacjach i urlopach oraz naszym gościom życzymy radość i pięknych chwil w gronie rodziny i przyjaciół. Szczęść Boże.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:
  • 20 VIII – św. Bernard (1090-1159), Francuz, cysters, opat i piewca chwały Maryi.

• 21 VIII – św. Pius X (1835-1914), papież, realizator hasła: odnowić wszystko w Chrystusie.

• 22 VIII – Najświętsza Maryja Panna, Królowa nieba i ziemi.

• 24 VIII – św. Bartłomiej (I w.), Apostoł, świadek Chrystusa w Indiach i Armenii, męczennik.