INFORMACJE DUSZPASTERSKIE, 3. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, (15.03.2020).

Zwracamy się z prośbą o przekazanie w domach, w rodzinie i sąsiedztwie następującej wiadomości:

W związku z sytuacją związaną z epidemią koronawirusa i dekretem Ks. Bpa Andrzeja Jeża, z dnia 14 marca 2020 r., prosimy by w niedziele, ale także dni powszednie, pozostać w domu i korzystać z telewizyjnych, radiowych i internetowych transmisji Mszy Świętych i nabożeństw (Gorzkich Żali, Dróg Krzyżowych – udział w tych nabożeństwach dla wiernych jest zawieszony, zachęcamy do indywidualnego i rodzinnego ich odprawiania.).

W naszym kościele będą mogły uczestniczyć we Mszach Świętych (niedzielnych, obrzędowych, w dni powszednie) osoby zamawiające intencje mszalne i nikt więcej, a w wypadku pogrzebu najbliższa rodzina.

Prosimy, aby pozostać w domu i starać się zachować charakter Dnia Pańskiego poprzez wspólną rodzinną modlitwę i łączność duchową z kościołem parafialnym dzięki transmisjom internetowym z naszego kościoła:

http://www.parafia.intarnet.pl,

link na komputer: http://www.tarnowkrzyz.pl/page1.html,

link na smartfony i tablety: http://tarnowkrzyz.pl/mobile/page1.html.

Codziennie o godz. 20:30, my Kapłani wraz z Siostrami Służebniczkami, będziemy obejmować naszą wspólnotę parafialną, wasze intencje oraz intencje związane z epidemią modlitwą różańcową.

  • Dziękujemy za udział w dniu skupienia i całodziennej Adoracji Najświętszego Sakramentu a także w Drogach Krzyżowych w miniony piątek, szczególnie w przeprowadzonej przez Redemptorystów – „Ślad losu”.

  • W czwartek, Uroczystość Św. Józefa, Oblubieńca NMP i Opiekuna Pana Jezusa.

  • Dziękujemy za ofiary składane na kwiaty do Ciemnicy i Grobu Pańskiego w skarbonkach przy głównym wejściu do kościoła. Bóg zapłać.

  • Bóg zapłać za składane ofiary dzieła charytatywne, przy okazji nabywania baranków wielkanocnych i paschalików. Dziękujemy członkom Caritas za realizowanie tej akcji. Bóg zapłać.

  • Dziękujemy za złożone ofiary w ubiegłą niedzielę, i na fundusz misyjny Ad Gentes, również za wpłaty na konto. Bóg zapłać.

  • Informujemy, że rekolekcje szkolne w naszej parafii są odwołane, Sakrament Bierzmowania będzie sprawowany w innym terminie, o czym będziemy informować.

  • Zajęcia Klubu Seniora do końca marca pozostają zawieszone a wyjazd na koncert muzyki filmowej do Krakowa odbędzie się 18 września.

  • Wszystkim, którzy obchodzą imieniny i urodziny, życzymy wszelkiego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

  • Wszystkim na cały tydzień życzymy wielu łask - Szczęść Boże.