WYJAZD DO LWOWA, 27 – 29.09.2019

Mieszkańców parafii/dzielnicy Tarnów-Krzyż

Zapraszamy do uczestnictwa w wycieczce

LWÓW i okolice.

Parafia Tarnów-Krzyż 27.09 do 29.09.2019 r. /piątek-niedziela/

CMENTARZ ŁYCZAKOWSKI I ORLĄT LWOWSKICH - KATEDRY - WYSOKI ZAMEK

ZŁOTA PODKOWA czyli zamki i pałace wokół Lwowa

WYSOKI ZAMEK - TEATR OPERY I BALETU

PROGRAM WYCIECZKI

I DZIEŃ LWÓW – miasto wspomnień i kontrastów”, 27.09.2019, piatek.320 km • 600 wyjazd z parkingu DK Tarnow-Krzyz w stronę Lwowa, spotkanie z przewodnikiem na trasie przejazdu, przekroczenie przejścia granicznego z Ukrainą w Medyce (obowiązują paszporty) • CMENTARZ Łyczakowski i Orląt Lwowskich • panorama na miasto ze wzgórza WYSOKI ZAMEK • stare miasto: Bazylika Archikatedralna pw. Wniebowzięcia NMP katedra ormiańska, rynek, kaplica Boimów, pomnik A. Mickiewicza...
  • Msza świeta……kościół św.Antoniego ?……
• obiadokolacja i nocleg w hotelu 3* przy obwodnicy Lwowa II DZIEŃ „ZŁOTA PODKOWA28.09 2019, sobota250 km • … śniadanie, … wyjazd na wycieczkę z przewodnikiem • … ZAMEK W OLESKU – miejsce narodzin Jana III Sobieskiego • PAŁAC W PODHORCACH – Koniecpolskich, Rzewuskich, Sanguszków park, klasztor • Msza Święta…………. kolegium Pijarów ? • zwiedzanie zamku z bastionami w ZŁOCZOWIE • … obiadokolacja i nocleg
  • Dla chętnych: Po kolacji przejazd na starówkę, wspólne zwiedzanie lub czas wolny.
Powrót ok. 23-ej lub indywidualnie taksówką.  III DZIEŃ „LWÓW–między wschodem a zachodem” 29.09.2019, niedziela320 km • śniadanie, … pakowanie bagaży do autokaru, … wyjazd na dalsze zwiedzanie • wycieczka autokarowa: Uniwersytet Jana Kazimierza, Politechnika, Biblioteka Ossolińskich,

• zwiedzanie wnętrza TEATRU OPERY i BALETU

  • • … Msza Świeta w bazylice

• czas wolny, • wyjazd ok. 14-ej, zakończenie wycieczki w Tarnowie około 2100 Cena: 450 zł Świadczenia (cena zawiera): - przejazd autokarem - usługi pilota 3 dni - 2 noclegi ubezpieczenie NNM i KL - 2 śniadania - opłaty graniczne i parkingowe - 2 obiadokolacje - bilety wstępu - ubezpieczenie NNM i KL

Kolejność zwiedzanych miejsc, program i godziny mogą ulec zmianie w zależności od warunków drogowych, granicznych i charakteru grupy.