XIV NIEDZIELA ZWYKŁA 7 LIPCA 2019 ROK

1. Dziś po mszy świętej o godz. 7.00 zmiana tajemnic różańcowych.

2. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. Wyjazd pielgrzymów do Sanktuarium Św. Rity w najbliższy czwartek o 15.45 spod Domu Katechetycznego. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc.

4. W piątek przypada Dzień Skupienia i Modlitw do Chrystusa Ukrzyżowanego oraz całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu. Rozpoczęcie mszą św. o godz. 6.30.

5. W sobotę msza święta na cmentarzu o godz. 18.00.

6. Dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę, za ofiary od osób przygotowujących I i III ołtarz na Boże Ciało i za dzisiejsze, hojne ofiary na cele inwestycyjne naszej parafii. Prosimy członków Rady Parafialnej o policzenie składki po mszy św.

7. Przypominamy, że w czasie wakacji, kancelaria parafialna, czynna od poniedziałku do piątku po Mszy św. wieczornej.

8. W minionym tygodniu odszedł do wieczności Ś.P. Leon Wrona, l. 90. Rodzinie składamy wyrazy współczucia a Jego duszę polecamy Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu a nasz Panie………..