XV NIEDZIELA ZWYKŁA 14 LIPCA 2019 ROK

1. Dziś rozpoczyna się tygodniowy odpust w Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej na Burku. Szczegółowy program na plakacie w gablocie.

2. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. W sobotę po mszy św. wieczornej zapraszamy na koncert duetu SANCTUS z Ukrainy, który również ubogaci liturgię mszy świętych w przyszłą niedzielę. Po mszach św. będzie można wesprzeć ofiarą do puszki leczenie chorego syna artysty.

4. 17 sierpnia tradycyjnie rusza z naszej diecezji 37 piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy prowadzone są w kancelarii Parafii Katedralnej. Koszt uczestnictwa to 100 zł. od osoby. Każda następna osoba z domu płaci 70 zł, a każde dziecko z rodziny do klasy VIII – 20 zł.

5. Dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na cele inwestycyjne naszej parafii i za dzisiejsze ofiary. W przyszłą niedzielę składka na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.

6. Przypominamy, że w czasie wakacji, kancelaria parafialna, czynna od poniedziałku do piątku po Mszy św. wieczornej.

7. Wszystkim parafianom i gościom wypoczywającym w naszej parafii życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.