ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE

Zapraszamy na spotkanie z Panią Psycholog Marzeną Bajorek w czwartek, 12. grudnia o godz. 18:40, w Domu Katechetycznym, (Parafia św. Krzyża i MBNP w Tarnowie) tematem będzie „Przebaczenie”.

Poruszane problemy:

1. Czym jest a czym nie jest przebaczenie.

2. Etapy przebaczenia.

3. Przebaczenie sobie i innym.

Psycholog Marzena Bajorek, pracuje w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym należącym do Szpitala im. Edwarda Szczeklika w Tarnowie oraz w Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Tarnowie. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami chorymi, w podeszłym wieku i niepełnosprawnymi oraz dziećmi w ramach wczesnego wspomagania rozwoju. Jest wolontariuszem Poradni ARKA.

Spotkanie organizowane jest przez Parafię Św. Krzyża i MBNP w Tarnowie, we współpracy z Diecezjalną Fundacją AUXILIUM, która m.in. prowadzi Poradnię Specjalistyczną ARKA.